Bayrak

AMASYA-MERZİFON ŞUBESİ 2015 YILI DEĞERLENDİRMESİ

  • 14.01.2016
AMASYA-MERZİFON ŞUBESİ 2015 YILI DEĞERLENDİRMESİ

TRAC Amasya Merzifon Şubesi olarak 12.01.2016 tarihinde 2015 yılı durum değerlendirme ve 2016 yılı planlama toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya katılım sağlayan üyelerin şubemizin durumu, geçmişi ve geleceği konularında görüş alışverişi yapılarak mevcut imkan ve şartların iyileştirilmesi, olağan ve olağanüstü durumlarda TRAC'ın pozisyonu, Amasya İl Afet Müdahale planında şubemizin konumu, ayrıca bireysel gerçekleştirilebilecek gayret ve çabalar üzerine değerlendirilmeler yapıldı.

2016 yılında gerçekleştirilmesi planlanan TRAC Samsun-Amasya Merzifon Şubemizin gerçekleşecek olan ortak çalışmaları hakkında üyelerimizle bilgi paylaşıldı.

Resmi olarak görevli bulunduğumuz Türkiye Afet Müdahale Planına göre NEREDEYİZ? NEREDE OLMALIYIZ? soruları tartışıldı. Haberleşme Sistemlerimizin güncellenmesi bakımı yapılması kapasite artırımları ve APRS altyapısının

arttırılarak güçlendirilmesi konusunda da yönetim kurulumuza teklif-öneriler sunuldu. Bu kapsamda 2016 yılı içinde yapılacak kurumsal yeniliklerde şekillenmiş oldu.

Nezaket ve höşgörü çerçevesinde gerçekleşen toplantımıza katılan ve katılamayan duyarlı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

TRAC Hepimizin.

 

TRAC AMASYA MERZİFON ŞUBESİ