Bayrak

BURDUR ŞUBESİ TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

  • 10.03.2020
BURDUR ŞUBESİ TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Burdur Valiliğimizin de teşvik ve destekleri, TRAC Burdur Şubemizin AFAD ile işbirliği sonucunda Burdur İli ve İlçelerindeki kamu kurumlarında görevli personellerin katılımı ile Burdur İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü eğitim salonunda Radyo Amatörlüğünün tanıtımı, olağanüstü hallerde sağladığı katkılar, amatör telsizcilik sınavı, TRAC-AFAD birlikteliği, TAMP planı ve TRAC hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Anlatımların sonrasında merak edilen sorular cevaplandı.  

Toplantının bitiminde MAKÜ Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden hocalarımız ve öğrenciler ile yapılan görüşmede bundan iki yıl önce ilkini yaptığımız görüşmede ortaya konulan birlikte çalışma isteği yenilenerek ileriki günlerde bir araya gelme arzusu dile getirildi.

Çok sayıda katılımcının iştiraki sonrasında bu dönem Antalya da yapılacak olan sınava girmek isteyenler AFAD yetkilisi Süleyman Bey tarafından oluşturulan ve bizimde içinde bulunduğumuz WhatsApp gurubuna dâhil edildiler.

Değişik şubelerimiz tarafından bize iletilen dokümanlardan oluşturulan soru bankası ve eğitim notları bu guruba iletilerek sınava hazırlanmaları için destek verildi.

Burdur şubemiz ve AFAD İl Müdürlüğünün bu etkinliğine Antalya Şubesi adına katılarak katkı verdik.

 

TRAC GENEL SEKRETERLİĞİ