Bayrak

TRAC Sivas Şubesi Üyeleri Bir Araya Geldiler

  • 11.01.2016
TRAC Sivas Şubesi Üyeleri Bir Araya Geldiler

      Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Sivas Şubesi tarafından yeni yılın ilk toplantısı açık havada  gerçekleşti. Sivas Şubesine üye arkadaşlarımız ve diğer amatör telsizcileri bir araya getiren  organizasyonuna katılım yoğundu. Havanın açık ve güneşli olması sebebiyle kar üzerinde yapılan toplantıda, amatör telsizciler gönüllerince  sohbet etme imkanına kavuştular.

       Toplantıda başta TAMP planı olmak üzere gelişmeler üyelerimize bilgi olarak aktarıldı. Öğlen 12'de başlayan toplantı organizasyonu akşam saat 17.00'de sona erdi. Toplantıya katılımın yoğun olması sevindirici bir gelişme olarak yorumlandı.

       Konuyla ilgili bilgi veren TRAC Şube Başkanı Suat Duman, "Bu tarz etkinlikler sayesinde üyelerimizin ve Sivas'ta ki amatör arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğine katkı sağladık. Çağrımıza 25 arkadaşımız katıldı. İşleri sebebiyle katılamayan arkadaşlarımız da olmasına rağmen birlik ve beraberliğin en iyi örneğini sergiledik. İnşallah bundan sonra ki süreçte de arkadaşlarımız ile bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi daim edeceğiz" dedi.


      TRAC SİVAS ŞUBESİ